top of page

   לקוחות מספרים  

WhatsApp Image 2024-01-14 at 14.56.36.jpeg
WhatsApp Image 2024-01-14 at 14.56.48 (1).jpeg
WhatsApp Image 2024-01-14 at 14.56.41.jpeg
2.png
WhatsApp-Image-2024-01-14-at-14.png
3.png
Untitled-1.png
WhatsApp-Image-2024-01-14-at-14.59.png
Untitled-1.png

לאחר מכן כבר התמכרתי לידיה של גלית ובכל בעיה פניתי אליה.

סבלתי מסחרורות וכאבי ראש וגלית בעזרת טיפול ייחודי פשוט העלימה לי את כאבי הראש תוך כמה דק. הייתי מאוד סקפטית אבל הטיפול שלה פעל כמו קסם.

 

אני ממליצה מאוד על גלית. היא המטפלת היחידה שטופלתי על ידה שהייתה בעלת ידע עצום וטיפלה עם המון סבלנות ואמפתיה ומקצוענות מדויקת לטפל בשורש הבעיה.

גלית פשוט הצילה אותי לאחר ייאוש מטיפולים שונים.

 

תודה גלית על הטיפול המסור

קרן

הגעתי לגלית לאחר כחצי שנה שהחלפתי כ 3 מטפלים עם בעיה שכל הזמן חזרה על עצמה. 

סבלתי מהסתיידות חזקה בכתף וכאבים עזים בשוק הרגל מה שקטע לי כל הזמן את שגרת האימונים.

 

לאחר המלצה שקיבלתי ואינספור טיפולים קודמים שלא עזרו הגעתי לגלית ותוך 2-3 טיפולים גלית פשוט פעלה כקוסמת וריפאה לי את הבעיה מהשורש. היא לא התמקדה במקומות שכואבים לי אלא במקור שגרם לבעיה. מעבר לטיפול גלית ציידה אותי בשק של ידע על מה גרם לבעיה ואיך אני יכולה למנוע אותה בעתיד. ובתרגילים מדויקים שעליי לעשות על מנת לחזק את המקומות שהגוף שלי איו מאוזן בהם.

תוך כדי שיחה בה אנחנו מדברים על תנועה ויציבה נכונה ועל הקשר בין מערכות השרירים השלד ומערכת העצבים גלית מנהלת שיחה מקבילה , ללא מילים , שיחה אסרטיבית מאוד עם גופי , ובעזרת מגע חד ובטוח ,מחטים קטנות , ופעולות אקרובטיות עוצרות נשימה שרק מעטים כנראה יודעים לעשות .

גלית מרוכזת כולה , גוף ונפש , באזור הרגיש ,מפעילה חושים חדים מאוד כדי לחוש את הבעיה , להבין את מקורה , ולבצע את הטיפול המתאים.

לשריר התפוס , לחוליה שזזה , לאזור הסובל אין הרבה צ'אנס נגד החדות ,הפיקחות , המיומנות , הניסיון והרצון שלה לעזור.

כי אם יש משהו שמאפיין את גלית מעבר לתחום המקצועי , זהו כוח הרצון שלה ששובר כל מכשול בדרך למטרה  .

מהמפגש הראשון יצאתי עם חיוך רחב וידיעה ברורה שאכן הגעתי לבן אדם הנכון .

מהמפגש השני , יומיים לאחר מכן , יצאתי עם גוף זקוף , חיוך רחב  והבנה ברורה ומפוקחת שיש כאן עסק עם בן אדם נדיר באיכותו .  שיודע ל"לקרוא" אותי , להתחבר אליי , ולהעניק לגופי את הטיפול המתאים לצרכיו . וזה בעיקר בזכות כוח הרצון והנתינה שלה .

באותו היום החברים שלי בפייסבוק קראו באותו היום על הקיר שלי פוסט קצר : " הצילה אותי אוסטאופתית מליגה אחרת . לא רק מדהים . פשוט בלתי נתפס " .

ולא פחות חשוב : יצאתי עם תובנה והחלטה נוספת . מכאן והילך אדאג לא רק לרפואה אלא גם למניעה (ככל שניתן )  של היחלשות השלד . נגמיש ונחזק את הגוף . ולגלית יש את כל הכישורים וההכשרות לכך בעזרת  אימוני ספורט , יוגה ותרגילים מתאימים לחיזוק הגוף , הגמשתו וליציבה נכונה .

ולסיום אנקדוטה קטנה :

אחד הבנים שלי שכרגע משרת ביחידה מובחרת פגע בגב התחתון עם כאבים אקוטיים שמנעו ממנו פעילות .

גלית פינתה זמן ביומנה וקיבלה אותו בדרך חזרה לבסיס , טיפלה בו טיפול ראשון וכתבה מכתב לרופא היחידה . הרופאה קראה את המכתב ובלי לגעת בבן אמרה לו : " תראה , אני לא מכירה את גלית לוי אבל נראה לי שמה שהיא אומרת לך כדאי לך לעשות " .

אין טעם להוסיף שמצבו מיד השתפר , ועם ביצוע התרגילים שגלית נתנה לו לעשות כל יום בבסיס וטיפול נוסף אחרי חודש ימים  הילד חזר להיות הפייטר שהיה .

אריק כהן

סיפור קטן של מטופל

לקליניקה של גלית הגעתי ב- 14.7.2014 . מתהלך  כמו " סימן שאלה " עם רגל ימין ארוכה יותר מרגל שמאל בכמה סנטימטרים .

יום לפני , ביליתי עם אשתי לקראת סיום של סוף שבוע מפנק בבית מלון בהרי ירושלים , מהחדר לבריכה , מהבריכה לדשא , מהדשא לסאונה , וחוזר חלילה, לא קור, לא לחץ , לא משקל כבד . הכל היה דבש !

התכופפתי על מנת להרים מגבת מהדשא ואז בחזרה כלפי מעלה תחושה קטנטנה אבל ערמומית בגב התחתון .        " בזזז " : מין התחשמלות קטנה בעמוד השדרה . ללא כאב .

ותוך חמש דקות הגוף שלי הפך ל" סימן שאלה " , ואז הנפש גם מחזירה לגוף גם בסימן שאלה  : " נו ? מה עושים עכשיו ? " .

למזלי , אשתי הייתה כאן לידי ונתנה לי את התשובה הפשוטה : " אני קובעת לך תור דחוף אצל גלית . אתה לא יכול להישאר ככה ואל תיתן כרגיל לזמן לעבור "  .

יכולתי להגיב כפי שגבר ממוצע רגיל להגיב עם האגו  :

  • מה ??  אני לא יכול להישאר ככה ולפתור לבד את הבעיה ? הלו !! אני גבר , לא ? ומי זאת גלית בכלל ?

משום מה, הפעם , ברגע של "חולשה" גברית והקשבה לאשתי  בחרתי בסגנון אחר  : נלך על זה וניתן לגלית צ'אנס להתמודד עם גופי  הצולע .

ככה הגעתי לגלית , ב 14.7.2014 בשעה 17:00 , כל כולי , גוף ונפש , סימן שאלה אחד גדול .

באותו רגע כולי מרוכז בעצמי ,בגלל מצבי ,והנה מה שזכור לי מאותו מפגש מלפני שנה וחצי :

  • קבלת פנים עם חיוך רחב וברק בעיניים  : משהו שמשדר סגנון של " חבר , הגעת למקום הנכון " .

  • " תסתובב , תוריד את הראש , תתכופף קדימה  " ...ואבחנה מהירה וחדה מאוד : " הסתובבה לך קצת חוליה בגב התחתון והאגן שלך הסתובב יחד איתה . כל השרירים שלך מסביב התקבצו כדי להגן על האזור . אל תדאג , אני אטפל לך בזה ".

bottom of page