טיפול אוסטאופתי
 

טיפול המתבצע בצורה ידנית לאחר איבחון מדוייק וקבלת אבחנת מצב הגוף.

הטיפול הינו בשלד, בשרירים מפרקים רצועות גידים ואיברים פנימיים.

מטרת הטיפול היא איזון  מערכות הגוף השונות והורדות עומסים מיותרים, כמו מערכת העצבים עם מערכת העיכול, מערכת החיסונית עם מערכת התנועה ועוד.

בעזרת ידע והבנה מעמיקה של האנטומיה פיזיולוגיה ביומכניקה של הגוף מגיעים להרמוניה מערכתית וריפוי טבעי בגוף וכל זה ללא התערבות פולשנית.

בעיות שאוסטאופתיה יכולה לטפל:

- בעיות אורטופדיות

כאבי גב – בלטי דיסק, פריצות דיסק, היצרות תעלת חוט שדרה, חוסר גמישות, הסתיידויות, דלקות במפרקים שונים בגוף, קישיון והגבלה תנועתית במפרקים, הידבקויות ברקמות בצקות.

קרע ברצועות, קרע במניסכוס, דורבן, ITB, שברי מאמץ, סימפיוליזיס,בורסיטיס, טרייגר פויינט.

 

- בעיות נורולוגיות

מגרנות, כאבי ראש, סחרחורות, איבוד שיווי משקל, תחושות נימול מורטון נורליגה, סיאטיקה, פיברומאלגיה.

 

מערכת העיכול

צרבת, ריפלוקס, עצירות, חסימות מעי, הדבקויות כאבי בטן ,נפיחות, גזים.

 

- כאבים כרוניים שונים

כאבי אוזניים המקרינים לפנים, סינוסיטיס

בעיות נשימה, קוצר נשימה הקרנות כאב באיזורים שונים בגוף.

שיקום לפני או אחרי פציעה
 

דרך תישאול נכון ובדיקה מקיפה של כל מערכות הגוף מגיעים להבחנה חותחת, משם בונים תוכנית שיקומית עד לחזרה מלאה לתפקוד או לפעילות הגופנית שבא עסקנו.

יוגה טיפולית
 

פתיחה של טווחי תנועה, עבודה אשר באה לטפל ולפתור בעיות של יציבה ושלד כמו סוגים שונים של עקומות, מגבלות בתנועות וחוסר גמישות.

תרומתה של היוגה הטיפולית היא להקנות פתיחה של בית החזה על מנת לנשום בצורה יעילה ורציפה, לחזק את הגוף כאחד, לעבוד על בעיות של שיווי משקל, ליצור קורלציה והרמוניה בכל כל חלקי הגוף כאחד, גמישות, סיבולת לב ריאה, וכמובן בראש ובראשונה שקט נפשי רוגע והורדת הסטרס מחיינו.

מדרסים
 

התאמת מדרסים לפי בדיקה ביומכנית של כף הרגל, בצורה יסודית ונכונה, הרבה פעמים אני מצליחה לשקם בעיות כף רגל ללא מדרס, אלה ע"י בניה של תרגילים ספציפים לבעיה ושיקום כף הרגל בצורה טבעית.